Зусилля волонтерів були зосереджені на відновлювальних роботах території: закладання саду магнолій, прокладання паркових алей в центральній частині саду, зрізання старих пустотілих дерев, які мали загрозу падіння, робота на наукових селекційних ділянках тощо.

Як зазначив керівник табору Володимир Овчаренко: "Основним завданням табору було надання практичної допомоги в облаштуванні території саду, привернення уваги жителів міста до його проблем, а також поступове перетворення цієї західноукраїнської перлини на популярний туристично-рекреаційний центр".

В рамках проведення табору 23 липня у будинку-музеї Юліуша Словацького творча група "Нового Акрополя" провела літературно-музичний вечір пам’яті Ю. Словацького до 200-річчя від дня народження письменника.

Волонтерський табір "ГЕЯ" реалізовується виключно за кошти учасників табору, організатор - міжнародна асоціація "Новий Акрополь".

Довідка:
Асоціація «Новий Акрополь» - міжнародна громадська організація, яка діє у понад 50 країнах світу. З 1991 р. асоціація представлена в Україні у Києві, має філіали у Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку. Організація проводить активну екологічну діяльність: одно-, дводенні екологічні акції у ботанічних садах України, дво-тритижневі експедиції до Карпат, Криму, Кременця. Проводиться благодійна діяльність, зокрема допомога дитячим будинкам-інтернатам та лікарням, організовуються виставки, наукові конференції, читаються лекції з філософії, культури, мистецтва.