Про це сьогодні, 4 листопада, на прес-конференції розповів представник ініціативи «Львівський лицар» Андрій Салюк, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Коли ми передаємо ті чи інші речі, вони б мали ставитися на облік, проте знаходиться якийсь прапорщик, який є матеріально відповідальним і для нього набагато краще, щоби цей тепловізор, який купили волонтери, надалі лежав на складі, тому що на війні його можуть розбити. А саме прапорщик відповідатиме за те, де ж цей прилад . Щоб не оформлювати жодних паперів, вони просто не видають на передову ті чи інші прилади», – пояснив Салюк.

Тому волонтери їдуть в зону АТО і віддають допомогу просто в руки військовим.

«Офіцери однієї з львівських військових частин мали величезну проблему з військовими прокурорами, які мордували їх: «Чому на складі НЗ були поскладані продукти, які привезли волонтери?». А цей склад був просто найближчим до брами, щоб наступного дня це все завантажити і везти на передову. Це було порушенням їхніх якихось внутрішніх нормативів і вони не мали права на цьому складі поскладати продукти для вояків. Це були довгі розбори, проблеми для офіцерів. Тому, чим займається наша військова прокуратура – величезне питання», – розповів волонтер Олександр Молодий.