Про це повідомив у коментарі «Вголосу» волонтер групи Сергій Глотов.

За його словами, на Луганщині на них чекали 6 одержувачів, серед яких були військові з 80-ої аеромобільної бригади. Для них було підготовлено понад 40 адресних посилок.

«Протягом трьох тижнів ми збирали гроші та речі, необхідні для армії. До збору долучилися мешканці Вінниці, Ужгорода, Чернівців, Одеси, Миколаєва, Миргорода, Львова. Активно допомагали і українські діаспори з США, Канади, а також небайдужі українці з Італії, Бельгії, Великобританії, Швейцарії, Іспанії», – підкреслив волонтер.

На зібрані кошти закупили необхідне спорядження: приціл нічного бачення вартістю майже 28 тис. грн., 10 комплектів рацій, 2 далекоміри,  навігатори, печі на дизельному паливі.

«Також ми привезли солдатам велику кількість теплих речей – светрів, курток, зимових шапок, термобілизни. Не забули й про солодощі, цигарки й продукти», – сказав Сергій Глотов.

Розповідаючи про зустріч з бійцями 80-тки, волонтер згадує лише теплі слова.

«Хлопці зустріли нас дуже тепло. Доки вивантажували посилки, наступив вечір, тож ми вирішили лишитися на ніч. Пройшли інструктаж щодо команди «Повітря!», а потім довго розмовляли під гуркіт ворожих безпілотників», – пригадує організатор волонтерської акції.

Зранку волонтери вирушили додому, де на них чекає велика робота.