Про це йшлося під час засідання антикризового штабу у Волинській ОДА, інформує власкор «Вголосу».

За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрія Пирога, опалювальний сезон в області можна охарактеризувати як стабільний.

«Усі котельні в області працюють без особливих збоїв. Ті незначні проблеми, які виникають у процесі, ліквідовуємо. Заклади соціальної сфери – лікарні, школи, дитсадки – тощо опалюють стабільно. В більшості випадків проблеми пов’язуємо з погодними умовами, що різко погіршилися на початку січня 2016 року», – зауважив він.

Непогані показники фіксують і щодо оплати за спожиті енергоносії, зокрема, за природний газ та електроенергію. Окрім того, Волинь помітно скоротила обсяги споживання природного газу.

«Загалом у 2015 році область використала природного газу на 23% менше, ніж у 2014-му, сплачено 172% загального обсягу спожитого газу. І тут далися взнаки як погодні умови, так і звичайна ощадливість. Спрацювали також і щодо енергоефективності, яка таки дає помітний результат»,  повідомив керівник ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.

Він додав, що всі райони та міста області мають стовідсоткову оплату за спожитий газ, окрім Луцького району – 97,7% та міста Луцька – 97,9%.