Така інформація міститься у запиті депутата Волинської облради В'ячеслава Рубльова до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, - передає власкор «Вголосу».

До   депутата   обласної ради звернулися мешканці міста Луцька щодо ситуації з повільним встановленням у   квартирах лічильників індивідуального обліку споживання газу, а також встановленням у багатоквартирних житлових будинках будинкових лічильників обліку споживання газу  замість індивідуальних.

«Будучи монополістом на ринку постачання блакитного палива ПАТ «Волиньгаз» у разі відмови мешканців будинку від встановлення лічильника залишає за собою право відключити людей від газу. Я вбачаю в цьому порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 5 частини другої статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку постачання природного газу, шляхом повної відмови від реалізації товару за відсутності альтернативних джерел придбання», - пише депутат В'ячеслав Рубльов у запиті, який підтримала більшість обласної ради на сесії.