На Волині під час позачергової конференції Горохівської районної організації ВО «Батьківщина» делегати прийняли рішення про саморозпуск та рекомендували перейти до лав Української народної партії.

У відповідному рішенні делегати конференції та члени партії засудили дії і рішення бюро обласної партійної організації про виключення з членів партії голову Рожищенської парторганізації Марюка В.М., а також зазначили, що «за підкуп, шантаж, цинізм і обман під час підготовки і проведення обласної партійної конференції виключення з членів партії ВО «Батьківщина» заслуговує все сьогоднішнє керівництво обласної партійної організації».

Новий голова ВОО ВО «Батьківщина» Віктор Олійник не зміг переконати горохівчан залишитись в організації. Голова Горохівської організації Андрій Турак виступив з різкою критикою діяльності облорганізації, а також відмовився балотуватися до обласної ради по квоті «Батьківщини».

Делегати звернулися зі зверненням до всіх первинних партійних осередків з пропозицією саморозпуститися і йти на вибори єдиною командою з УНП.

Делегати розпустили бюро районної організації та закрили конференцію.

ЗІК