Про це йшлося 26-го жовтня на Форумі депутатів місцевих рад різних рівнів та активу партійних організацій ВО «Батьківщина» у Волинській області, на який з’їхалося більше 250 делегатів, повідомляє прес-служба політичної сили.

Партійці обговорили підготовку до президентської виборчої кампанії, аналізували помилки та шукали методи переконання волинян у доцільності підтримки кандидата від ВО «Батьківщина».

Голова Волинської обласної партійної організації Григорій Пустовіт підкреслив, що вибори Президента у 2015 році – це вибір майбутнього України. Він закликав волинських активістів партії, депутатів місцевих рад, докласти максимум зусиль у роботі з виборцями, аби в області беззастережно переміг кандидат від Об’єднаної опозиції.

Крім того, Григорій Пустовіт наголосив на тому, щоб волинські «батьківщинівці» були готові до нових методів фальсифікації, підкупу виборців, обману людей та спотворення результатів виборів партією влади. Ілюстрацією цих методів, на його думку, стали минулі парламентські вибори.

Підсумком Форуму стало ухвалення Резолюції, у якій партійці висловили свою позицію: підтримати вимоги керівництва партії, народних депутатів від ВО «Батьківщина», лідерів та представників європейських країн щодо негайного звільнення Юлії Тимошенко, її повної правової реабілітації та припинення подальшого судового переслідування; надалі захищати права та інтереси громадян, не приймати будь-які компроміси з владним режимом, за винятком ухвалення критично-необхідних рішень для забезпечення соціального захисту населення, дотримання основоположних прав громадян, активізувати діалог та узгодження дій з представниками інших опозиційних партій, уникати конфліктів і взаємопоборювання в опозиційному середовищі, спільно боротися з чинним політичним режимом та відстоювати інтереси людей. Забезпечити найвищі результати у президентських виборах 2015 року.