Про це у коментарі власкору «Вголосу» повідомив перший заступник голови обласної ради, свободівець Олександр Пирожик.

«Я дав розпорядження готувати позов до суду проти директора Нововолинського ліцею-інтернату Юрія Лазаренка. Ці 30 тисяч гривень – це кошти громади, кошти ліцею, кошти бюджету, які були втрачені через неправомірні дії керівника закладу. Директор має відшкодувати завдані ним же збитки. Також додам, що цього року у Юрія Лазаренка завершується контракт. Враховуючи вищевказану ситуація не думаю, що обласна рада буде його продовжувати», - розповів Пирожик.

Як відомо, 21 серпня 2015 року Юрій Лазаренко звільнив з посади головного бухгалтера Нововолинського ліцею-інтернату Наталію Гергель за нібито грубе порушення трудових обов’язків. Однак, через рішення Нововолинського міського суду, був змушений поновити її на займаній посаді з 28 березня 2016 року. Також Наталії Гергель було виплачено 29055 гривень заробітної плати за час вимушеного прогулу і 500 гривень моральної шкоди. А в дохід держави спрямовано ще 534 гривні судового збору.

Унаслідок свого неправомірного рішення директор Нововолинського ліцею-інтернату Юрій Лазаренко завдав збитків навчальному закладу на суму понад 30 тис грн. Усі ці гроші було стягнуто з Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, тобто з бюджетних коштів.

Крім того, Волинська обласна прокуратура повідомила Волинську обласну раду в особі її заступника Романа Карпюка, що право пред’явлення позову до директора Нововолинського ліцею-інтернату Юрія Лазаренка про відшкодування завданої ним шкоди ліцею-інтернату внаслідок незаконного звільнення Наталії Гергель належить Волинській обласній раді. Також в листі прокуратури міститься питання, чи має намір Волинська обласна рада вживати заходи щодо стягнення з директора Нововолинського ліцею-інтернату Юрія Лазаренка шкоди, яку він заподіяв навчальному закладу.

Нагадаємо, що Юрій Лазаренко був депутатом Волинської облради у 2010 – 2015 роках. У 2013 році його виключили з лав «Батьківщини» за порушення партійної дисципліни.