Автор звернення, депутат обласної ради від фракції «Наша Україна» Сергій Слабенко акцентував увагу на тому, що Волинська облрада все більше нагадує Верховну Раду України, де керує рука Чечетова, а принцип персонального голосування не виконується.

«Якщо голова Волинської обласної ради визнає, що не здатний своїми методами навести лад і забезпечити явку депутатів та персональне голосування, то за це мають взятися відповідні органи. Тому я пропоную звернутися до Генеральної прокуратури України та прокуратури Волинської області щодо надання інформації по проведених перевірках органами прокуратури з питань голосування невстановленими особами персональними електронними картками відсутніх депутатів під час проведення чергових сесій обласної ради шостого скликання.

Також я прошу особливо звернути увагу на надання інформації щодо порушених кримінальних справ за фактами заволодіння персональними електронними картками депутатів ради та голосування «чужими картками», - наголосив Сергій Слабенко.

Однак, депутат Волинської облради та голова ОДА Борис Клімчук висловився протии такого варіанту звернення і спроб навести лад з голосуванням такими методами.

«У прокурорів є інші функції. Навіщо пускати їх у наші внутрішні справи, до нашого регламенту?» - став на захист голосування «чужими картками» голова ОДА.

Також депутат из провладної більшості пояснювали своє небажання підтримувати звернення тим, що існують так звані «технічні моменти», коли депутату просто необхідно вийти з зали або давати коментар.

У підсумку проект звернення підтримали лише 24 депутати Волинської облради, тоді як 23 не голосували, а 4 проголосували проти.