Про це повідомляє власкор «Вголосу».

Згідно з ухваленим документом, громадяни можуть звертатися з петиціями до Волинської обласної ради з урахуванням її повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами України.

Передбачено, що звертатися з петиціями до Волинської обласної ради можна буде через веб-сайт обласної ради.

Автор (ініціатор) петиції заповнює спеціальну форму, яку розміщено на веб-сайті обласної ради. При заповненні форми зазначають прізвище, ім’я, по батькові громадянина (або представника групи осіб), а також адресу електронної пошти.

У петиції має бути викладено суть порушеного питання, пропозиція щодо його вирішення, а в заголовку петиції зазначено її короткий зміст.

Електронну петицію оприлюднюють на офіційному веб-сайті Волинської обласної ради протягом двох робочих днів з дня надсилання її автором (ініціатором).

У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам таку петицію не оприлюднюють, про що повідомляють автору (ініціатору) не пізніше від строку, встановленого для оприлюднення.

Дата оприлюднення електронної петиції на офіційному веб-сайті Волинської обласної ради є датою початку збору підписів на її підтримку.

Електронну петицію, адресовану Волинській обласній раді, розглядають за умови збору на її підтримку не менш як 1000 підписів громадян протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Інформацію про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюють на офіційному веб-сайті Волинської обласної ради не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на підтримку петиції.

Розгляд електронної петиції відбувається на пленарному засіданні сесії не пізніше ніж через десять робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.