Про це він сказав у коментарі власкору Вголосу у Луцьку.

Відповідаючи на питання про те, як він ставиться до численних фактів самовисування членів Партії регіонів на Волині кандидатами у народні депутати по мажоритарних виборчих округах і чи не будуть до них вжиті певні заходи, Олександр Башкаленко сказав наступне.

«У нас же демократична партія. Вони самі так вирішили – зареєструватися кандидатами у депутати. Це нормально. Ніяких дисциплінарних заходів до самовисуванців від нашої партії вживати не будемо. Хоча, можливо, ми й будемо до виборів проводити заміри їх рейтингів, щоб визначити одного», - переконував у щирості намірів Партії регіонів Олександр Башкаленко.

Водночас, голова Волинської обласної організації Партії регіонів відмовився відповідати на питання про те, чи не пов’язана велика кількість кандидатів у нардепи на Волині від Партії регіонів із бажанням влади мати більшість у виборчих комісіях.

«Те, що треба сказати, я сказав. Більше нічого сказати не можу», - із роздратуванням відповів Олександр Башкаленко.

Як відомо, станом на сьогодні Партія регіонів висунула по одному кандидату на кожному з п’яти мажоритарних округів Волинської області. Однак, ще сім членів Партії регіонів згодом зареєструвалися як самовисуванці.