25 червня на звітно-виборній конференції Волинської облорганізації партії «Наша Україна» (колишня ПРП) делегати виступили за подальший розвиток партії і за самостійну участь у політичному процесі. Відповідно, про входження партії до «Народного Союзу Наша Україна» наразі не йдеться, – повідомили 29 червня Західну інформаційну корпорацію у прес-службі ВОО партії «Наша Україна».

Під час конференції обрали керівні органи організації та делегатів на З’їзд партії, а також прийняли рішення про рекомендацію делегатам від Волині на З’їзді голосувати за подальший розвиток партії. За результатами голосування новим головою Волинської обласної організації «Нашої України» обрано члена виконкому Луцької міської ради, координатора Громадської коаліції «Луцьк Європейський», начальника управління внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Волинської облдержадміністрації Олександра Мартинюка.

Як зазначив новообраний голова Волинської облорганізації партії, на його суб’єктивну думку, «Наша Україна» повинна брати участь у політичному процесі як самостійна структура. Але в будь-якому випадку рішення про подальший курс розвитку партії прийматиме З’їзд. Також Олександр Мартинюк, з його слів, не заперечуватиме, якщо хтось із членів партії в світлі останніх подій виявить бажання залишити ряди «Нашої України» та приєднатися до іншої політичної сили.