Свої позовні вимоги представники Партії регіонів аргументували тим, що на паркані біля будинку, який знаходиться на одній із вулиць райцентру Стара Вижівка, розміщений плакат із логотипом та назвою ВО «Свобода», а також написом «Мій вибір – Всеукраїнське об’єднання «Свобода»!». Позивачі вимагали через суд накласти заборону на розміщення таких матеріалів.

Заслухавши пояснення, доводи та заперечення сторін, суд погодився з аргументами представників «Свободи», що такі плакати не є агітаційними матеріалами та не розповсюджуються серед виборців. Вони є виявом внутрішнього переконання виборця (в містах подібні написи можна побачити на балконах), який зробив вибір і не приховує його, сповіщаючи про це на своїй приватній території. До того ж, ні паркан, ні балкон не є носіями зовнішньої реклами.

Відмовляючи Партії регіонів у задоволенні цього позову, з-поміж іншого суд зазначив: «Частиною другою статті 61 Конституції України встановлено, що юридична відповідальність особи має індивідуальний характер. Отже, факт порушення відповідачем Закону України «Про вибори народних депутатів України» позивачем не доведено. За таких обставин суд дійшов висновку, що адміністративний позов задоволенню не підлягає».

Наразі постанова суду вступила в законну силу.

«Мабуть, представників Партії регіонів паралізує панічний страх, коли вони бачать, що все більше волинян роблять свій вибір на користь «Свободи». Їм просто коле очі такий напис, і вони намагаються за будь-яку ціну прибрати його, щоб інші люди не бачили. Задля цього вдаються аж до банальних судових позовів, абсурдність яких викликає в юристів і суддів щонайменше подив… Те, що «Свобода» виграла суд у Партії регіонів, свідчить, що боротися з цією владою можна, і перемагати її – теж. Ця наша маленька перемога над Партією регіонів є дуже символічною. За нею підуть інші, вагоміші, аж до остаточної перемоги над існуючим режимом», – прокоментував таке рішення суду голова Волинської «Свободи», депутат обласної ради Анатолій Вітів.