Згідно угоди, сторони розвиватимуть співпрацю у таких галузях: промисловості, сільського господарства, транспорту та торгівлі; науки, техніки, освіти та охорони здоров’я; культури та мистецтва; розвитку туризму та спорту; екології та раціонального використання природних ресурсів.

Текст угоди підписали голови Волинської та Івано-Франківської облдержадміністрацій Борис Клімчук і Михайло Вишиванюк.

Михайло Вишиванюк несподівано назвав Волинь лідером в державі у впровадженні економічних реформ, зокрема у розвитку сільських територій. Сподобалася гостю практика монетаризації пільг. Фахівці Івано-Франківщини насамперед готові переймати досвід Волині у цих напрямках.

Під час зустрічі голова Волинської ОДА Борис Клімчук розповів своєму колезі про те, наскільки глибоко він задоволений курсом нинішньої влади на чолі з Президентом Януковичем.

«Нині в країні завдяки злагодженій роботі Президента, Уряду та Верховної Ради впроваджуються ефективні економічні реформи. Підписання угоди є логічним продовженням візиту Віктора Януковича в День Різдва Христового у Свято-Успенський Святогорський Зимненський жіночий монастир. Нам усім Глава держави побажав щастя, віри, надії, злагоди, і щоб наша земля квітла», - виголосив промову голова Волинської ОДА.

На думку Бориса Клімчука, відтепер регіони будуть тісніше співпрацювати та розбудовувати внутрішній ринок.

Угода набирає чинності через тридцять днів з дати її підписання та укладається терміном на два роки. Дія угоди автоматично продовжується на кожний наступний період.