Про це інформує власкор «Вголосу».

За проект Постанови про відкликання Іванчука А.В з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики (№2418) проголосували лише 149 нардепів. З волинських депутатів лише Ігор Лапін підтримав відставку Андрія Іванчука.

Натомість не голосували за відставку партнера олігарха з займаної посади голова волинського «Народного фронту» Ігор Гузь, його однопартієць Юрій Савчук, а також волинські олігархи Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк.

Як відомо, Андрія Іванчука звинувачують у тому, що він блокує скликання засідання комітету, на якому мають розглядати законопроект про акціонерні товариства, покликаний відібрати в Ігоря Коломойського контроль над «Укрнафтою». У разі його ухвалення державна скарбниця отримає 2 мільярди гривень дивідендів з компанії «Укрнафта». Утім нардепи, наближені до олігарха, всіляко блокують цю ініціативу.

За даними ЗМІ, нардеп від «Народного фронту» Андрій Іванчук є другом прем’єра Арсенія Яценюка і бізнес-партнером олігарха й голови Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.