Про це заявив у коментарі власкору «Вголос» голова Волинської обласної організації Партії регіонів, перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Башкаленко.

Коментуючи причину відсутності фракції Партії регіонів на позачерговій сесії обласної ради 10 липня, головний регіонал області сказав наступне: «Не тільки Партія регіонів була відсутня. Відсутніми були і інші фракції. Всього у сесійній залі не було 43 депутати. Я особисто був тоді на нараді. А щодо мовного питання, то ми за одну державну мову в Україні».

Водночас, Олександр Башкаленко не наважився дати оцінку законопроекту Ківалова - Колесніченка та сформулювати позицію волинських регіоналів.

»Про закон Ківалова - Колесніченка говорити зарано. Президент чітко сказав, що треба провести його аналіз. Якщо є суперечливі статті, то це визначить експертиза», - послався на Віктора Януковича лідер Волинської обласної організації ПР.

Також, на переконання Олександра Башкаленка, автори закону «Про засади державної мовної політики» Сергій Ківалов та Вадим Колесніченко абсолютно не заслуговують на притягнення до відповідальності.

«Скажіть, що вони (Ківалов і Колесніченко) зробили для того, щоб притягувати їх до кримінальної відповідальності? Якщо проти них порушувати кримінальну справу, то хіба тільки за їх позицію? То давайте тоді і Тягнибока притягувати до відповідальності, бо мені не подобається, що він робить», - став на захист своїх однопартійців керманич Партії регіонів у Волинській області.