Про це йшла мова на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю 14 грудня.

Як зазначив голова постійної комісії Володимир Навроцький, у нього немає претензій до самого змісту документу, який вносить Партія регіонів, але він не розуміє, чому вона посилається на документ, якого не існує в природі.

«Ось я читаю звернення обласної ради до Кабміну щодо підтримки Державної національно-культурної програми всебічного розвитку і функціонування української мови. І ніби все у ньому вірно, грамотно написано. За винятком одного. Партія регіонів апелює до якогось міфічного документу, якого не існує у природі. Я передивився спеціально Інтернет, сайт Президента і не знайшов ніякої Державної національно-культурної програми всебічного розвитку і функціонування української мови. Її не існує зараз. Тому я думаю, що потрібно відправити даний проект рішення на доопрацювання і дочекатися, поки така програма справді з’явиться», - аргументував позицію депутат Волинської облради.

Його думку підтримали і інші члени комісії. Таким чином, проект рішення відправили на доопрацювання. А фракції Партії регіонів у Волинській облраді так і не вдалося показати себе у ролі захисників української мови.