Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Автомобіль з патріотичною назвою «Бандерівець» був придбаний для потреб добровольчого батальйону «Січ». Купити авто вдалося завдяки зібраним коштам у Володимирі-Волинському гуртом афганців «Табу», а це понад 13,5 тисяч гривень, та допомозі народних депутатів Анатолія Вітіва і Євгена Мельника. Також до збору коштів долучилися у Луцькому НВК № 26 та Луцькому медичному коледжі. Пофарбував у військові кольори «сітроен» підприємець Леонтій Дмитрук.

Урочиста передача автомобіля для потреб батальйону «Січ» відбулася на Театральному майдані у центрі Луцька. Кандидат у народні депутати України по Луцькому мажоритарному виборчому округу № 22 свободівець Олександр Пирожик вручив ключі від авто капелану добровольців Олександру Веронському, який освятив автомобіль. «Сподіваюся, що скоро настане мир. І ми будемо купувати автомобілі не для воєнних цілей, а для мирних», – зазначив отець Олександр Вронський. 

З-за кордону автомобіль привіз голова Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба. «Бус потрібен для доставки боєприпасів, перевозу харчів, розвідки. Сподіваюся, це авто добре послужить нашим бійцям», – зазначив свободівець.

Окрім цього понад 1400 гривень на пальне для авто зібрали у Мокрецькій школі Турійського району, звідки родом свободівець Олександр Пирожик. Також для бійців АТО передали 10 короваїв учасники фестивалю «Український коровай-сузір’я», що відбувся днями у Володимирі-Волинському під галосм «Сини боронять рідну землю, що родить колосистий хліб».

В дорогу на Схід та щасливе повернення авто та капелана батальйону «Січ» благословив митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл.