Про це повідомляє «ВолиньUA»

15 лютого цього року 15-річний Максим Павлович рибалив на водосховищі, коли почув крики про допомогу, а за мить побачив як в ополонці борсається дитина – 8-річний школяр Максим Покрова. Підліток наблизився до ополонки поповзом і подав хлопчикові сокиру, яку брав для прорубування льоду. Той ухопився за сокиру, а за інший кінець юний рятівник витягнув потерпілого на товщу криги. Опісля хлопці відповзли на безпечну відстань, а тоді зіп’ялися на ноги і поспішили до берега.

Максим Павлович і далі не залишив врятованого тезку: зняв з нього мокру куртку, одягнув свою і негайно відвів додому. Юний рятувальник Максим Павлович навчається в 9-му класі Ковельської ЗОШ № 9, а врятований Максим Покрова – учень 2-го класу школи № 5.

«Випадки рятувань людей пересічними громадянами ніколи не лишаються поза увагою професійних рятувальників. Максим Павлович діяв правильно і сміливо, завдяки чому вдалося врятувати дитяче життя. Сподіваюся, що у майбутньому юний рятівник поповнить лави пожежно-рятувальної служби», – наголосив начальник Управління ДСНС України у Волинській області Володимир Грушовінчук.