Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Під час круглого столу голова правління Литовської національної асоціації ветеранів Робертас Юргелайтіс та члени асоціації Евалдас Вілейкіс і Арвидаса Лейта обговорили з луцькою владою питання реабілітації українських бійців.

Очільник міста розповів, що на базі обласного госпіталю для інвалідів війни працює Центр медико-психологічної реабілітації. Проте волинські спеціалісти вперше за роки незалежності натрапили на проблему посттравматичного синдрому, тому їм потрібно поспілкувалися з досвідченими литовськими фахівцями.

«На жаль, в АТО загинуло 25 лучан. Наше завдання – шанувати їхню пам’ять і дбати про їхні родини. Ми маємо допомагати всім учасникам АТО», – сказав міський голова.

На зустрічі Робертас Юргелайтіс розповів про роботу, яку проводять з людьми, що пройшли війну. Він запевнив, що литовці вивчатимуть потреби наших солдатів для того, щоб ефективніше їм допомагати.

Асоціація має намір підписати угоду про співпрацю вже в липні. «Литва – маленька країна, та наше прагнення вам допомогти дуже велике», – зазначив Робертас Юргелайтіс.