Про це йшлося під час оперативної наради в ОДА, передає власкор «Вголосу».

Так, із метою збереження автомобільних доріг з 1 червня на Волині було введено обмеження руху вантажівок з 11:00 до 23:00 за умови, якщо температура повітря перевищує 28 градусів, однак цю заброну ігнорували і на дорогах області продовжувався інтенсивний рух транспорту.

Заступник начальника Служби автомобільних доріг Юрій Ришкевич повідомив, що нині на дорогах краю функціонує 27 майданчиків для відстою транспортних засобів та пересувний ваговий комплекс на автошляху Луцьк – Львів, завдяки якому порушників вдалося оштрафувати на 22 тисячі євро. Проте одного такого комплексу недостатньо, тому автошляхами й далі курсують перевантажені автомобілі.

Відтак, голова ОДА Володимир Гунчик дав доручення до кінця поточного року придбати три пересувні вагові комплекси для того, аби «безжалісно штрафувати і стримувати водіїв, які за 5 копійок руйнують дороги на мільйони».

Як писав «Вголос», голова ОДА Володимир Гунчик обурився, що автодорогу Луцьк – Радехів – Львів, кошторисна вартість ремонту якої становить понад 400 млн грн, руйнують вантажівки, тож тут встановили спеціальний ваговий контроль.