Голова Волинської ОДА Володимир Бондар не має жодних стосунків із лідерами опозиційних партій в області. "Я не розумію, які в мене можуть бути стосунки з головним регіоналом Горбатюком, який, напевно, є "персоною нон-грата" в Луцькому районі? Тому що ця людина не може зайти нормально в жодну школу, жодну лікарню. Бо стільки всякого наробив за час виборів...", – заявив голова Волинської ОДА Володимир Бондар під час Інтернет-конференції у Луцьку.

"Я так розумію, що вони відпрацьовують чиїсь гроші, це їхнє право. Бо яку ідеологію сьогодні несуть чи Партія Регіонів в області, чи СДПУ(о)? Жодної ідеології. Вони не соціал-демократи, не ліберали, не консерватори, ніхто інший. Вони грають на тимчасових негараздах, які є, були і будуть завжди у будь-якому суспільстві", – вважає голова волинський губернатор.

Відповідаючи на запитання про стосунки з лідерами опозиційних партій, Володимир Бондар заявив: "Жодних стосунків у мене з ними немає і бути не може. Ні позитивних, ні негативних, ні форм співпраці".

ЗІК