Голова Волинської ОДА Володимир Бондар під час Інтернет-конференції, відповідаючи на запитання про біґ-борди, які з’явились у Рівному, зазначив: "Лучани, які вивчали історію і географію, на відміну від Рівненського губернатора, знають і розуміють, що центром Волині є Луцьк; так є і так буде завжди".

На одному зі згаданих біґ-бордів – карта Великої Волині, центром якої показане Рівне, та напис "Рівне – центр Волині"; на іншому напис "Рівне – батьківщина УПА", що є історичною невідповідністю.

Володимир Бондар прокоментував це так: "Що від мене очікують, як голови Волинської ОДА? Публічного зведення рахунків з Червонієм? Я вважаю, що це не рівень. По відношенню до Рівного я, як лучанин, не відчуваю жодного комплексу. Бо знаю, що тому, хто слабший, завжди треба доказувати свою позицію... Лучани, які вивчали історію і географію, на відміну від Рівненського губернатора, знають і розуміють, що центром Волині є Луцьк – так є і так буде завжди!..".

"Щоб бути центром Волині, треба мати душу. А Рівне не є містом, Рівне є населеним пунктом. Тому, що в ньому немає душі, яка є в Луцьку, яка є на Волині. І доводити це комусь, це треба ставити себе на його рівень. Я не буду опускатись до рівня Червонія, випускати плакати і доводити об’єктивні речі. Вони є такими, вони такими завжди будуть", – додав Володимир Бондар.

"Давайте будемо чесними: якщо сьогодні притягують "за вуха" факти, то невже серйозні люди повинні на це реагувати? Велику Волинь придумав не Червоній. А те, що він її експлуатує, це тому, що в нього Наполеон... Я казав Василеві, що найлегше поставити плакат. Набагато складніше зробити біля нього дорогу. Хай починає з доріг, тоді буде й центр...", – порадив Володимир Бондар.

ЗІК