Про це написав на своїй сторінці у «Facebook» перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

«Невимовно подивований інформацією, яку щойно почув на зустрічі з міністром Кабінету міністрів Ганною Онищенко у сесійній залі Волинської облради. Нібито на 10 червня у нас запланована сесія, яка розглядатиме питання про адмінреформу. Щоправда, голова ОДА Володимир Гунчик одразу ж її поправив: сесія буде 19 червня. Сказав це як доконаний факт, хоча питання про дату майбутньої сесії в раді ще не обговорювалося.

Виявляється, тепер сесії у нас призначає голова ОДА? А я досі думав, що це – прерогатива голови обласної ради. То, може, скоро пан Гунчик у нас і сесії вестиме? Як він уже намагався це робити під час сесії 28 травня...

Дивує й інше. Якщо, за інформацією того ж Гунчика, більшість сільських громад у нас ще не визначилися в питаннях адмінреформи, то навіщо такий поспіх? Наївно думати, що за цей короткий час люди визначаться з таким непростим питанням. Невже дозволимо комусь діяти старими совєцько-комсомольськими методами, "протискуючи" потрібні рішення і не запитуючи думки громади?

Думаю, після Революції гідності такі методи роботи ради є неприйнятними і неприпустимими. Маємо зробити все, аби думка кожної громади була почутою. А це можливо лише шляхом проведення сходів селян, громадських слухань чи місцевих референдумів. Долю майбутнього наших громад мають вирішувати не депутати, і тим більше не чиновники, а кожен активний член ГРОМАДИ».