Про це він сказав у ефірі телеканалу «Аверс» 2 серпня, інформує власкор Вголосу у Луцьку.

Під час програми «Прошу слова. Дискусійний клуб» Олег Батюк повідомив, що Партія регіонів в області висунула власних кандидатів по кожному мажоритарному окрузі.

«Ми висунули кандидатів від Партії регіонів по кожному із п’яти мажоритарних округів. Це – відомі на місцевому рівні люди», - зазначив Олег Батюк.

Однак, названі депутатом прізвища виявилися практично невідомі широкому загалу волинян. Тому у ведучого програми виникли сумніви з приводу того, що Партія регіонів робить ставку на саме цих кандидатів.

Керівник прес-служби Волинської обласної організації ВО «Свобода» Петро Герасименко навів цитату з інтерв’ю одного з так званих «незалежних» та «благодійників» - Сергія Ковальчука, який планує йти у Верховну Раду по Володимир-Волинському окрузі.

«27 березня 2010 року Сергій Ковальчук дав інтерв’ю газеті «Волинь», в якому чітко заявив: Я п’ять разів голосував за Януковича як президента. Тому це – моя влада, яку я підтримую. Це означає, що Сергій Ковальчук у випадку потрапляння до парламенту поповнити ряди Партії регіонів і стане опорою режиму Януковича», – зазначив Петро Герасименко.

У відповідь регіонал Олег Батюк сказав наступне: «Так, є певні питання тактики і тактичних ходів в області. Є методи. Я не буду їх розкривати зараз».