Про це Олена Голєва повідомила у коментарі власкору Вголосу.

«На «Аверсі» ми вже третій день намагаємось розмістити моє трихвилинне відеозвернення про провокаційні події минулого тижня, які відбулися у місті Луцьку і мають безпосереднє відношення до мене. Проте нам відмовляють. Кажуть: немає часу. І це при тому, що кошти з виборчого фонду проплачено ще місяць тому. Між іншим, на Волинському обласному державному телебаченні мою заяву розмістили. В той же час на "Аверсі" знаходять час на розміщення неправдивих сюжетів про мене, які значно триваліші за 3 хвилини», – розповіла Олена Голєва.

Також вона повідомила, що подає до суду на ТРК «Аверс», оскільки телеканал порушує виборче законодаство. Крім того, підготовлено скарги на ЦВК та Національну раду з питань телебачення та радіомовлення.

У Луцьку виборча кампанія проходить із застосуванням брудних технологій і сумнівних акцій, які явно мають замовний відтінок. Більшість місцевих політиків пов'язує їх з діями штабу кандидата у народні депутати, олігарха Ігоря Палиці, який поставив за мету виграти вибори будь-якою ціною.