Як повідомили у ДФС у Волинській області, завдяки волинянам, котрі вказали у своїх деклараціях доходи, з яких торік не утримувалися податки, до бюджетів додатково буде сплачено 3,4 мільйона гривень ПДФО та 0,8 мільйона гривень військового збору.

Найчисельніша група декларантів – 342, отримувачі спадщини чи подарованого вартісного майна, які відповідно до вимог закону зобов'язані подати декларацію про успадковане чи отримане в подарунок майно, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір. Наразі сума визначеного до сплати цією категорією декларантів ПДФО становить 1,4 мільйона гривень, а військового збору – 0,4 мільйона гривень.

«Нинішній темп деклараційної кампанії дещо вищий проти минулого року. Однак, як і торік, найбільшу кількість декларантів ми очікуємо у квітні. Тому просимо волинян, котрі ще не подали податкові декларації за минулий рік, не відкладати візит до податкової інспекції на останні дні», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

 

«Вголос»