Ексчемпіонка світу з кікбоксингу, 49-річна киянка Олена Твердохліб гостро розкритикувала поведінку та останні заяви скандальних українських боксерів Олександра Усика та Василя Ломаченка.

Про це вона сказала Gazeta.ua.

"Нарешті, на сьомому році війни, Усику і Ломаченку виказали своє обурення і неприйняття їхньої колаборантської позиції і поведінки тисячі фанатів. Бо те, що будь-яке патріотичне виховання в українському спорті було втрачене - це, на жаль, факт, наслідки чого ми спостерігаємо", - зазначила вона.

За її словами,  окремих українських спортсменів у "братніх відносинах" з Росією не зупиняє навіть те, що агресор хоче стерти Україну з лиця землі. Хоча частина українців прозріла у цьому плані, проте частині все ж байдуже.

А ті Усик і Ломаченко працюють на зміцнення цих зв'язків з росіянами, додає спортсменка, тому і заслужили на внесення у "Миротворець", адже свідомо пішли на цю пропагандистьку провокаційну акцію.

"Не сумніваюся, що представники російських спецслужб через служителів т.зв. Московського патріархату, контактували і з Усиком, і з Ломаченком. Те, що Усик, з початком окупації Криму, "офіційно" взяв на себе певні зобов'язання перед ФСБ, сумнівів немає ні в кого. А Ломаченко, швидше за все у нього під наглядом, як у кума", - додала Твердохліб.

"І тому, якщо ви спитаєте у мене чи є вони агентами Кремля, то я відповім - так, безумовно. Вони "в гробу бачили"  усіх тих, хто загинув за Незалежність України. Бо це не їх війна, вони за мир... за "русскій мир", - резюмувала вона.