Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку є найзлішими.

Про це пише slovofraza.

Водолій

Водоліїв роблять злими ревнощі і бажання бути найкращими. Панацеї від патологічних ревнощів для них немає. Часто вони відчувають це почуття навіть тоді, коли у відносинах все добре. Якщо Водолії борються з цим почуттям, їх перестає долати злість і обурення. Водолії намагаються не показувати негативних емоцій, тому що вони розуміють, як це діє на оточуючих і близьких. Але іноді їм не вдається приховувати переживання. У такій ситуації краще триматися від них подалі і не сперечатися з ними.

Овен

Овни самі по собі не злі, але їх запальність настільки неконтрольована й небезпечна, що справлятися з нею просто немає можливості. Потім вони можуть довго вибачатися за свої слова або просто всім виглядом показувати, що їм шкода. З цієї причини їм краще спілкуватися з максимально спокійними Знаками Зодіаку: наприклад, з Раками, Рибами або Близнюками. З Овнами краще не жартувати і не провокувати їх, тому що в таких ситуаціях вони завжди спочатку роблять, а потім думають. Зі всіх злих людей вони найбільше «вибухонебезпечні».

Лев

Заздрість підігріває злість Левів. Вони ніколи не зізнаються в цьому почутті нікому, лише найближчій людині. Злість представників цього Знака вирує у них всередині, але ніколи не виривається назовні, адже їм потрібно підтримувати статус спокійної і розважливої людини. Позбутися від заздрості та злості Левам допоможуть п'ять ефективних способів. Астрологи радять представникам цього Знака як можна менше рівнятися на інших, а замість цього зосередитися на своїх перевагах. Також Леви часто сподіваються на легке завершення всіх проблем, тому дуже зляться, коли все йде не за планом.

Козеріг

Козероги не менш мстиві, ніж Скорпіони. Вони ніколи не забувають зверхньої поведінки, навіть якщо це стосується їхніх друзів, колег або близьких. Козероги часто сердяться на самих себе, але це працює як додатковий мотиватор, а не важкий вантаж, що уповільнює їх розвиток. Злість Козерогів з'являється лише внаслідок певних причин, але щоб вона зникла, потрібний досить великий проміжок часу. Єдиний спосіб вилікувати цю недугу — спробувати частіше відволікати себе цікавими справами. Козероги і так багато працюють, але потрібно вміти розслаблятися. Шлях до гармонії простий і зрозумілий — необхідно позбутися образи і перестати злитися. Принаймні чотирьом Знакам Зодіаку зробити це буде складніше, ніж іншим. Якщо ви не є представниками Знаку Овна, Лева, Козерога або Водолія, вам буде не так складно очистити своє серце від гніву і образ. Достатньо наявності сильного бажання.