Астрологи опублікували топ-перелік найскупіших знаків Зодіаку.

Про це пише "Уніан".

Овни

Представники цього знаку відрізняються скупістю. Овни готові вкласти гроші тільки у себе коханого і підтримку свого соціального статусу. Щодо інших вони не здатні на широкі жести і благородство. Вони завжди і в усьому шукають матеріальну вигоду і нічого ніколи не зроблять просто так. Завдяки притаманній жадібності, Овни не дозволяють іншим сісти їм на шию, і не будуть повністю утримувати свою половинку. Люди цього знаку нічого не зроблять на шкоду собі. Овни не намагаються побороти в собі меркантильність. А навіть навпаки, вважають її перевагою. Вони вважають, що саме матеріалізм дозволяє їм триматися на плаву і забезпечувати себе всім необхідним.

Раки

Це егоїстичні люди. Представники цього знака живуть тільки для себе і в своє задоволення. Вони ніколи не витратять гроші даремно. Якщо вони і набувають щось дороге, то тільки якщо ця річ дійсно їм необхідна. Але стосовно інших людей вони дуже скупі. Вони не нададуть допомоги друзям і близьким, якщо ця допомога зашкодить їх фінансовій складовій. Але от якщо це посприяє їх збагаченню, то таку допомогу вони зроблять з великим задоволенням. Речі вони купують тільки ті, які створюють домашній затишок і ніколи не розмінюються на дрібниці і декор. Дорогих подарунків від представників цього знака не дочекатися. Для них це марна трата грошей, яка тільки спустошить їхні кишені і не принесе ніякої вигоди. Краще на ці гроші Раки куплять собі новий телевізор або кухонний прилад.

Терези

Представники цього знака корисливі. Але робити дорогі подарунки вони здатні. Але тільки в тому випадку, якщо це вигідно для них. Вони вкладають гроші тільки в тому випадку, якщо бачать у справі перспективу. І в любові, і в дружбі Терези завжди шукають взаємну вигоду. Вони готові витрачатися на людину, але чекають віддачі натомість. Вони виявляють щедрість і тим, що може в майбутньому стати їм у нагоді і принести вигоду. Але найбільше Терези люблять витрачати чужі гроші. По частині меркантильності, це найвигідніша для них ситуація. І блага здобуваєш і задоволення, і свої гроші в гаманці залишаються.