Експерти виділили три знаки Зодіаку, які несуть щастя і гармонію в житті своїм власникам.

Астрологи запевняють, що зодіакальний знак, під яким народилася людина, має неабиякий вплив на її характер і долю, пише NewsYou.

Три найбільш щасливих знаки Зодіаку

1. Близнюки

Перше місце серед найбільш щасливих знаків Зодіаку дісталося Близнюкам не просто так. Річ у тому, що ці люди поєднують в собі вишуканість, владність і життєлюбність Лева з безтурботністю і комунікабельністю Водолія. Народжені під знаком Близнюків особистості мають головну якість, якої немає в інших – вони абсолютно вільні. У цих людях поєднується свобода від комплексів і забобонів, від чужого впливу і своїх звичок. Згідно зі статистикою, понад 90% Близнюків вважають себе абсолютно щасливими людьми й готові дарувати щастя іншим.

2. Лев

Ніхто не здивується, побачивши представників знаку Лев у списку найщасливіших людей на Землі. І це дійсно так, адже у цих особистостей виходить буквально все, за що б вони не взялися. Вони впевнені в собі, самодостатні й благородні, мають широкі погляди, а тому навколо Лева завжди крутиться маса людей, за рахунок яких можна самореалізовуватися і якими можна управляти, а отже, отримувати задоволення від життя. Крім іншого, Лев – справжній естет і гурман, він просто обожнює все вишукане, дороге і якісне, а тому в житті завжди прагне мати все найкраще, чого зазвичай досягає. Захоплені погляди й лестощі роблять цих особистостей одними з найщасливіших у світі.

3. Водолій

Цей знак потрапив до цього списку зовсім невипадково. Річ у тому, що люди, народжені під знаком Водолія, безтурботно ставляться до життя, не переймаються через наявні проблеми й постійно тягнуться до насолод. Ці особи, не прив'язані до одного місця, вони не обтяжуються відсутністю поруч коханої людини, адже у них завжди багато друзів, а тому їхня серцево-судинна і нервова системи набагато міцніші, ніж у будь-якого іншого знаку Зодіаку. Не менш важливо і те, що Водолії різнобічно розвинені й дуже контактні, а тому завжди затребувані й ніколи не залишаються одні. Все це робить особистостей знака Водолій одними з найщасливіших людей.