Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Про життя цієї жінки можна писати книжки – унікальний родовід, гучна кар'єра оперної співачки та депутата Держдуми, і навіть зв'язок зі Сталіним.

Наскільки Марія Максакова значуща персона для Росії, стає зрозуміло одразу з реакції російських ЗМІ на її від'їзд до України. Колись хвалена артистка, поріднитися з якою було ледь не отримати дворянський титул, раптом стає ворогом та нездарою.

Відверті образи полетіли в жінку, що збудувала собі чи не найуспішнішу кар'єру, на яку тільки можна розраховувати в Росії. Вона – солістка Маріїнського театру, неодноразово виступала на концертах Путіна, і була вхожа в усі кола – політичні та шоу-бізнесові.

Путін, по суті теж , скористався її відомим прізвищем і запросив у свою партію «Єдина Росія». Бо Максакові це не просто родовід – це династія зіркових жінок, які підкорювали серця найвпливовіших чоловіків.

Її бабуся Марія Петрівна МаксАкова – повна тезка внучки. Оперна діва. Солістка Большого театру. Тричі дружина впливових чоловіків. І улюблениця Сталіна. Він ходив на всі її концерти, носив квіти за лаштунки. У Максакової згодом народиться донька Людмила, але хто її батько? Таємниця! Яка піде слідом за оперною дівою Максаковою в могилу.

Чи справді Марія онука Сталіна, російське телебачення влаштує цілу показову дискусію на цю тему з генетичною експертизою.

Мама Максакової Людмила - ймовірна донька Сталіна - стане видатною актрисою Радянського Союзу. В її життя теж проб'ється роман, гідний фільму. Мікаел Таривердієв – композитор зі світовим ім'ям. Колись вони їхатимуть Ленінградським шосе, вона – за кермом, він – поруч. Їм під машину кинеться чоловік напідпитку. Усю вину на себе візьме Таривердієв, відсидить два роки, вийде на волю за амністією. Це буде крапка в їхньому романі, який згодом стане праобразом стрічки Ельдара Рязанова «Вокзал для двох».

Сама Марія Максакова-молодша двічі житиме в цивільному шлюбі. Її перший чоловік Віктор Тюрин пов'язаний із кримінальним світом. У них народилися донька та син. Другим цивільним чоловіком став ювелір Джаміль Алієв.

І от після тривалих пошуків лише у 37 років вона стане офіційною дружиною борця з корупцією і колеги по мандату Дениса Вороненкова. Завтра, 27 березня, вони мали би святкувати два роки свого подружнього життя на руках з 11-місячним Іванком.

До України вони приїхали торік у жовтні. У Росії їх назвуть «Ромео і Джульєтта», що втекли до хунти.

Лише раз Марія з'явиться на одному з російських ток-шоу, і поставить несподіване для всіх запитання: «У Украины с Россией война или нет?». «Войны нет, на Украине есть хунта, которая захватила власть. Есть бандеровщина, которая убивает своих людей", - почує у відповідь. "Я говорю об абсолютно банальных вещах: об нашем устройстве, которое абсолютно перестало быть демократичным», - наголосить тоді Максакова.

Імовірно, такі висловлювання їй теж можуть коштувати життя. Донедавна її рятувало гучне прізвище. Та після смерті Вороненкова від неї одвернулася навіть найрідніша - мама.

«Ну, и слава тебе Господи, а что с ним ещё делать? Слава Господи, что в конце концов человека, который так подличал, убили», - цитують російські ЗМІ матір Максакової.

І можливо, зараз Марія відчуває в себе на спині приціл тих, хто ще вчора аплодував на її концертах. Адже теж може бути свідком у справі проти Кремля і носієм інформації від свого чоловіка. Такий сценарій неодноразово анонсували на російському телебаченні.

Максакова тепер виховуватиме спільного з Вороненковим 11-місячного сина, двох дітей від попереднього шлюбу. Четверта ж дитина свого батька не побачить ніколи, бо народиться після його смерті – Максакова знову вагітна.

Нагадаємо, як писав «Вголос» у суботу, 25 березня уВолодимирівському соборі Києва прощаються з вбитим екс-депутатом Державної думи РФ Денисом Вороненковим.

Оперна співачка Марія Максакова заспіває українські пісні в пам'ять про загиблого чоловіка, російського екс-депутата Дениса Вороненкова.

Вороненков загинув у перестрілці на Пушкінській в Києві.

Вбивця Вороненкова помер у лікарні.

Ним виявився 28-річний Павло Паршов.