Нагадаємо, що вихованець тернопільського футболу поповнив лави «Карпат» 2011 року (до цього виступав за «Ниву» та бурштинський «Енергетик»). Відтоді у вищій лізі він 21 раз захищав ворота «левів», пропустив 35 голів, пише офіційний сайт «зелено-білих».

«Карпати» стали моєю першою командою в елітному дивізіоні чемпіонату України. Для мне це однозначно був крок уперед, – згадує Сашко. – У Львові я провів три з половиною року. Вважаю, що весь цей час як футболіст я прогресував і розвивався, намагався бути максимально корисним команді. Хочу подякувати керівництву та загалом клубу за співпрацю. Так само велике спасибі партнерам по команді і тренерському штабу, з якими мені було комфортно і на футбольному полі, і за його межами. Ну а в тому, що наші шляхи розходяться, нічого дивного немає: таким є життя загалом, а тим паче у футболі, де ти сьогодні є гравцем однієї команди, а завтра можеш грати вже за іншу. Мені лише 24 роки, тож я не відкидаю, що через якийсь час повернуся до Львова і знову гратиму за «Карпати»… 

Окремо хочу подякувати вболівальникам «Карпат». Вони насправді особливі й завжди підтримують команду – і в дні перемог, і в часи невдач. А ще хочу сказати, що такої підтримки, як у Львові, я особисто не мав у жодній команді, за які грав».

Нагадаємо, Олександр Ільющенков став третім гравцем «Карпат», який покинув команду в міжсезоння. До цього контракт з «Карпатами» розірвав Ярослав Мартинюк, а ще раніше сплинув термін угоди в словенця Григора Балажица.