Чинний посол РФ в Німеччині Володимир Гринін покине свій пост і повернеться до Москви, передає 112.ua із посиланням на газету «Комерсант». 

Повідомляється, що очолити російське посольство у ФРН може директор 3-го Європейського департаменту МЗС Росії Сергій Нечаєв.

Очікується, що про кадрову ротацію буде офіційно оголошено після того, як кандидатуру Нечаєва розглянуть профільні комітети в обох палатах парламенту і указ про його призначення підпише президент Росії Володимир Путін.

Нагадаємо, Володимир Грінін займає посаду посла в ФРН з липня 2010 року. На дипломатичній службі він перебуває з 1971 року. Раніше він вже працював послом Росії в Австрії, Фінляндії і Польщі. У листопаді йому виповниться 70 років – це граничний вік перебування на держслужбі.

Зазначимо, Сергій Нечаєв працює в системі МЗС з 1977 року. У 2001-2003 роках він був генеральним консулом Росії у Бонні, в 2010 - 2015 роках - послом в Австрії. 3-й Європейський департамент, до вступу якого входить у тому числі і ФРН, Нечаєв очолює з серпня 2015 року.

Як писав «Вголос», МЗС Росії вимагає до 1 вересня скоротити кількість співробітників американських дипломатичних установ у РФ. Також американське посольство позбавляють права користування дачею та складськими приміщеннями.

 

«Вголос»