Про це свідчить те, що кремлівський військовий злочинець, бойовик диверсійної групи «Русич» Ян Петровський заарештований у Норвегії. Він був затриманий у будинку місцевого неонациста, члена Північного Руху Опору Ронні Бордсена. Внутрішній світ модерного неонациста вдало розкрив командир групи «Русич» Олексій Мільчаков. Він сказав: «За 15 тисяч рублів хай за Новоросію воюють місцеві». От вам і провідники «русского мира». А ще Мільчаков добре відомий, бо прославився своїми звірствами у ставленні до людей у боях на території Луганщини. Такими ж «подвигами» славився і Ян Петровський, якого неонацисти більше знають за прозвищем «Великий славян». Невідомо цим носіям «русского мира», що «славянин» – це трансформована етимологічна форма «слав», що з давньогрецької означає «раб», «невільник». Як справедливо відзначав історик А. Кур: «справжня історична наука не знає ні слов’янської раси, ні слов’янського народу, ні слов’янського племені. Древні вчені, історики, літописці нічого не говорять про словян. Вони їх не бачили, тому що слов’ян не було». Саме це підкреслив поет Твардовський:

«Гей, славяне, что с Кубани,
С Дона, Волги, Ирт
ыша!..»

Він розкидав слов’ян по всій Російській імперії. От вона цього слова не цуралася. Та для неї всі підлеглі були рабами. Як тепер «Великий славян» є рабом путінського режиму. Наказав йому господар іти воювати, нищити людей і безправний раб рванувся вбивати і грабувати. Щоб потім переховуватися за кордоном.

Рабові важко зрозуміти, що його переслідують не за те, що назвався вигаданим іменем «росіянин». Карають його за те, що він убивця, мародер, словом, бандит з великої дороги. А хочете, «славян» з Волги чи Іртиша.