Народний депутат України Володимир Воюш, коментуючи події з перевезенням екс-губернатора Закарпаття Івана Різака до СІЗО, наголосив, що спецназівці лише виконували наказ, і їхнє керівництво у цьому випадку може просто перекласти вину на виконавців, повідомила "Вголос" прес-служба СДПУ(О). „У нас міністри люди моральні, але як бачите не настільки, щоб добровільно подавати у відставку коли їхні дії виходять за межи моралі” - сказав Володимир Воюш.

„Разом з тим, величезні претензії слід пред'явити медикам, котрі входили до складу консиліуму” – сказав Воюш, - „Виникають багато питань, а саме: чому той хто затверджував його склад не спромігся включити професора Рішко, який спостерігав за хворим впродовж першої госпіталізації в обласному кардіологічному диспансері?
Чому відізвано з відпустки (чи оформлено це офіційно?) головного терапевта управляння охорони здоров'я Ляха В.В., який проходив оздоровлення в санаторії „Поляна"? Більш того, є інформація, що він не був згоден і не хотів підписувати висновки в тому вигляді, які були поспіхом підписані консиліумом в кінці робочого дня в п'ятницю і зараз дуже переживає з цього приводу”.

„У громадськості виникають запитання, чому черговий лікар кардіологічного диспансеру (Коневич О.І.) не повідомила керівництво обласного відділу охорони здоров'я про те, що в лікарню так пізно намагаються зайти сторонні люди? Кардіологічна лікарня - це заклад другого рівня і після певного часу (20 години) до неї забороняється заходити будь-кому, але вони порушуючи медичну етику та встановлені правила, зробили це (тобто це була нештатна ситуація. Вона не прийняла заходів на факт підвищення тиску у хворого. Яка роль головного лікаря диспансеру, чи оглядав він І.Різака, чи був лише членом консиліуму, чи був поінформований черговим лікарем про нештатну ситуацію, чому мали місце розбіжності в аналізах вмісту цукру в крові хворого між показанням лабораторії диспансеру та іншої лікарні тощо” – наголосив Володимир Воюш.

„Отже виходячи із зазначеного слід сказати, що це була спланована акція, яка ще раз підтвердила що, правоохоронним І іншим органам дозволяється все, навіть такі цинічні прояви по відношенню до хворих людей. Підтвердженням цього є вчорашні массові коментарі та інтерв’ю на телеканалах міністра охорони здоровья Поліщука, який, забувши клятву Гіппократа, прямо в єфірі намається ставити діагнози. Впевнений, що якби його так само стукнули головою о підлогу, то пан міністр жодного би диагнозу у своему житті більш не поставив», - підкреслив Володимир Воюш.