Поліція проводить розслідування за фактом загибелі чоловіка під час катання на атракціоні в Білгороді-Дністровському.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Одеської області.

Трагедія сталася 2 червня в Білгород-Дністровському.

«Під час руху атракціону, розташованого неподалік від фортеці, обірвався механізм фіксації та страхування відвідувача. 41-річний чоловік, який знаходився в кріслі, впав на землю, отримавши при цьому удар деталями обладнання.  Від  тілесних ушкоджень у вигляді відкритої травми голови він помер на місці», - заявили  в поліції.

Відомо, що власник атракціону - 41-річний житель Чернівців, встановив його без дозвільних документів, не погодивши з органом місцевого самоврядування, не пройшовши навчання та перевірку знань з питань охорони праці та не забезпечивши безпеку відвідувачів.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Власнику атракціону повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Зазначається, що таке правопорушення несе за собою покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Додамо, що на Тернопільщині загадково помер чоловік.