Не зважаючи на те, що подорожування автобудинками досить поширено у Європі, в Україні автокаравани тільки починають свій активний рух.
 

В Україні такий вид пересування та відпочинку ще не набув популярності, що зумовлено, в певній мірі, відсутністю спеціально облаштованих кемпінгів та досить невеликою кількістю компаній, які не лише продають, але й надають в оренду автобудинки.
 

Але сьогодні можна з упевненістю сказати, що саме автокемпінги європейських стандартів зможуть стати альтернативним видом розміщення особливо на передодні фінальних матчів чемпіонату Європи з футболу які відбудуться на теренах України.
 

Саме питання „Автокараванів - як альтернативного способу пересування та розміщення” буде висвітлено та обговорено на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції „Індустрія гостинності України і Польщі: разом готуємось до Євро-2012” 23 жовтня у Львівському палаці мистецтв.
 

Крім дискусії також відбудеться презентація інтерактивного проекту „Кемпінги України”, основною ідеєю якого є формування путівника для автокараванерів.

Прекрасна нагода випала всім мешканцям Львова та гостям, які завітають на Дев’яту міжнародну виставку-ярмарок „ТурЕКСПО-2008”, адже саме на території виставки буде продемонстровано компанією „АВТОКЕМПЕР УКРАЇНА” (м. Харків) один з автобудинків. Всі відвідувачі зможуть на власні очі переконатися у комфортності нового виду подорожування.
 

Детальніше на www.galexpo.lviv.ua