Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект №1209-1, яким вносяться зміни до ряду законодавчих актів щодо адміністрування податків, а також для усунення неузгодженостей у податковому законодавстві.

Закон підтримали 256 нардепів, передає РБК-Україна.

Документ вносить зміни в закон про збір та облік ЄСВ в частині приведення у відповідність з чинним законодавством назв центральних органів виконавчої влади, які адмініструють єдиний внесок.

Також уточнюється процедура подання вимоги про сплату боргу з єдиного внеску; змінюється розмір штрафів за порушення вимог, передбачених законом; виключається обов’язок контролюючого органу інформувати Пенсійний фонд про погодження результатів перевірок в частині нарахування єдиного внеску.

Крім того, вносяться зміни в закони про держпідтримку сільського господарства, які уточнюють формулу розрахунку питомої ваги вартості реалізованих товарів, при досягненні якої у виробника з’являється право на отримання бюджетної дотації.

Загалом закон вносить зміни до 63 законодавчих актів, якими узгоджується питання розподілу повноважень між органами податкової та митної служби.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон про повну середню освіту.