Міський голова Львова Любомир Буняк на сьогоднішній прес-конференції знову спростовував, що між ним і колективом редакції газети Львівської міської ради "Ратуша" існує конфлікт. "З газетою «Ратуша» ніякого інциденту і конфлікту нема і не було", – заявив Л.Буняк.

"І тиску не було, я ніколи не влаштовував цензури в газеті, ніколи не вмішувався у справи газети. Я просто просив про одне: щоб ця газета, яка фінансується з міського бюджету, розкривала діяльність і роботу виконавчих органів влади. Щоб писала про велику роботу, яка проводиться щодня у нашому місті, про велику діяльність моїх заступників і начальників управлінь. Я хотів, щоб "Ратуша" не була філіалом "Поступу", чи "Високого Замку", чи "Експресу", чи якоїсь іншої газети, а щоб вона була сама по собі. Коли я прийшов в міську раду, це був просто рекламний ніякий листок. Я з цієї газети зробив газету. Але просив редакторів: розкривайте роботу органів виконавчої влади, бо інші газети друкують тенденційні матеріали", – зазначив мер Львова.

Учора, за наказом, який підписав начальник інформаційно-організаційного управління Ярослав Галицький, було знято з посади в.о. головного редактора «Ратуші» Миколу Савельєва. Л.Буняк на запитання, чи правомірними є дії Я.Галицького, зазначив, що цілком. "Є структура, управління, яке має контролюючі функції. І він (Я.Галицький) має право призначати чи звільняти", – додав Л.Буняк.

ЗІК