В час, коли світовий лідер обстоює неймовірно трагічні і святі для України речі, деякі покидьки з нібито українського політикуму дозволяють собі відкрито і цинічно це заперечувати.

Про це заявив лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, коментуючи визнання Сенатом США Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.

“Сенатори США одноголосно підтримали резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу і закликали поширювати інформацію про совєцькі злочини проти української нації. І за це їм – наша щира подяка й уклін. Їхній крок укотре засвідчив: США — один із наших найперших союзників на міжнародній арені. Сподіваємось, що невдовзі це важливе для України і всього прогресивного людства рішення приймуть й інші наші партнери зі світової спільноти”, – каже Тягнибок.

Поряд з тим, за словами лідера “Свободи”, ситуація в самій Україні далеко не така оптимістична.

“Ви тільки вдумайтеся: в час, коли світовий лідер обстоює неймовірно трагічні і святі для України речі, деякі покидьки з нібито українського політикуму дозволяють собі відкрито і цинічно це заперечувати. В ефірах найпопулярніших каналів країни вони принижують пам’ять жертв геноциду, затоптують українську національну свідомість, причому повторюють це знову і знову.

Чому? Бо жодного разу не були за це покарані, адже добре знають, що владі псевдопатріотів глибоко начхати на все, що не стосується її кишені. Якби ці ряжені «націоналісти» мали бодай найменший намір втілити те, про що так солодко співають у своїх передвиборчих спічах, то давно покарали б відвертих українофобів і московитських наймитів за наругу над пам’яттю мільйонів наших земляків”, – наголошує Олег Тягнибок.

Більше того, каже націоналіст, ВО “Свобода” ще торік полегшила завдання владі:

“Необхідний законопроект щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору ми ще торік зареєстрували у ВРУ (законопроект №7343 від 28.11.2017р.) Тож, перефразовуючи відомий вислів: або голосуйте, або хрестик зніміть”.

Як уже писав “Вголос”, сьогодні Сенат США ухвалив резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 рр. геноцидом українського народу.

Сенатори США одноголосно підтримали резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу і…

Опубліковано Олегом Тягнибоком Четвер, 4 жовтня 2018 р.