«За» проголосували 234 народних обранці.

Законопроектом пропонується внести до частини п'ятої статті 72 Кримінального кодексу зміни, згідно з якими:

Попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання при засудженні до позбавлення волі з розрахунку один день попереднього ув'язнення за один день позбавлення волі, крім випадків, передбачених абзацом другим частини п'ятої цієї статті.

Зарахування судом строку попереднього ув'язнення у разі засудження до позбавлення волі за злочини невеликої та середньої тяжкості проводиться з розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.

У разі засудження до позбавлення волі за сукупністю злочинів, якщо хоча б один із злочинів є тяжким або особливо тяжким, попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання при засудженні до позбавлення волі з розрахунку один день попереднього ув'язнення за один день позбавлення волі.

У разі засудження до позбавлення волі за вчинення злочину повторно, рецидиві злочинів попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання при засудженні до позбавлення волі з розрахунку один день попереднього ув'язнення за один день позбавлення волі.