Про це інформує прес-служба ЛОО ФЗ.

«Ці два дні роботи Верховної Ради України продемонстрували, що Партія регіонів не має фактичної більшості. Тому вони вдалися до відчайдушного кроку ради вигідних посад – продалися комуністам. Завдяки цьому договору купівлі-продажу та мажоритарним самозванцям вдалося обрати Ігоря Калєтніка, який очолював найбільш корумповані, митні органи», – вважає Кубів.

На думку нардепа, об'єднання олігархів та комуністів – це гірше зло, ніж Комуністична партія до незалежності України. «Вони ненавидять національну ідею та все українське. І цими маріонетками легко керує Банкова. Підтвердженням тому є обрання на головні посади сподвижників минулого – тих, кому 66 і 67 років. Янукович обіцяв забезпечити гідне життя пенсіонерам, що і зробив».

Степан Кубів висловив переконання, що влада на парламентських виборах отримала тимчасову перемогу, але гарантований програш у 2015 році на президентських виборах.

«Спільні дії опозиції у Верховній Раді – це вагома перевага українських цінностей над комуністичним злиденним минулим, – наголосив Степан Кубів. - Ми не тільки до виборів, але і після продемонстрували єдність. До нас приєднався УДАР, який пліч-о-пліч ці два дні протистояв Партії Регіонів і комуністам. Ми були єдині у голосуванні за віце-спікера, представника ВО «Свобода» Руслана Кошулинського».

   Віце-спікера Кошулинського підтримала конституційна більшість

Степан Кубів запевнив, що народні депутати, обрані від Львівщини, виконають обіцяне виборцям. «Ми будемо приїжджати на зустрічі з представниками громад області та місцевих рад, звітуватимемо та отримуватимемо накази і максимально їх виконуватимемо заради блага кожного громадянина, так як ми це робили в обласній та місцевих радах», – додав нардеп.