Про це повідомляє «Українська правда».

«Може дві картки є, може три. Це неприємна історія, треба з'ясувати, хто винен у цій історії. Може фракція, тому що, іноді, як ви знаєте, буває, що якщо депутата немає, то у фракції хтось керує картками, або винен апарат Верховної Ради, або винен Ар'єв», - зазначив Томенко.

За словами Томенка, він завжди виступав за врегулювання процедури електронної системи голосування депутатами. Віце-спікер вважає, що реєструвати депутатів треба письмово, а у тих, хто не зареєстрований, картки забирати.

Крім того, Томенко переконаний, що Конституційний суд не підтримає звернення опозиції про визнання неконституційності змін до Основного закону, які продовжують терміни повноважень президента і парламенту.

«При всій повазі до Конституційного суду, після рішення, який визнав що ми 6 років жили незаконно і несправедливо і повернули Конституцію 1996 рік. Тому, я не вважаю, що у нас є Конституційний суд, тому сподіватися на те, що якесь рішення Конституційного суду поверне нас в конституційне русло - я вважаю, що це романтизм», - сказав він.