Про це журналістам повідомив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у кулуарах парламенту.

За його словами, сьогодні український парламент ухвалить звернення до країн Євросоюзу, у якому підтвердить готовність до підписання «політичної частини» Угоди про євроасоціацію України.Нагадаємо, напередодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Угода про асоціацію з ЄС буде підписана наступного тижня.

Додамо також, нещодавно Президент Єврокомісії Жозе-Мануель Баррозу заявив, що Європейський союз готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію з Україною до 25 травня.

Угода про асоціацію України з ЄС — Угода про асоціацію з Європейським Союзом України, зміст якої розроблено конкретно для України, і яка готується на заміну Угоди про партнерство та співробітництво. Угода про асоціацію між Україною та ЄС дає змогу перейти від партнерства і співробітництва до політичної асоціації та економічної інтеграції.

Підписання Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною планувалося 28 листопада 2013 року, але не зробили цього. Натомість на 3-му саміті ЄС «Східне партнерство» у Вільнюсі 28 листопада 2013 року ЄС парафував подібні угоди з Молдовою, та Грузією.
Джерело: УНН