Потужні протиракові властивості притаманні багатьом простим, доступним продуктам. Їх експерти радять обов’язково включити в раціон.

Про це пише ukrhealth.net.

Капуста. Багато хрестоцвіті овочі (особливо броколі) містять сульфорафан, багате сіркою рослинне з’єднання, здатне припиняти зростання ракових клітин і викликати запрограмовану загибель клітин в пухлинах (апоптоз). Також було виявлено, що сульфорафан інгібує активність деацетилази гістону, ферменту, який пов’язаний з розвитком раку.

Морква. Простий коренеплід – прекрасне джерело антиоксидантів, включаючи бета-каротин і лікопін. Їх споживання пов’язане зі зменшенням ризику раку простати, раку легенів і раку молочної залози.

Квасоля. Дає організму високоякісний білок і клітковину, що грає велику роль в профілактиці раку. Великі дослідження раку показують, що часте включення бобових в раціон харчування ефективно захищає від виникнення колоректальних пухлин.

Кориця. Мало хто знає, що популярна спеція дієво бореться з поширенням ракових клітин в організмі. Вчені пояснюють це антиоксидантними властивостями кориці.

Бразильський горіх. Продукт багатий селеном, відомим своєю здатністю знижувати ризик раку легенів, раку молочної залози. У день потрібно з’їдати всього один горіх.

Лляна олія. Містить омега-3 жирні кислоти, які можуть запобігти поширенню клітин раку молочної залози, раку простати. Також їх високий рівень в раціоні асоціюється з більш низьким ризиком раку товстої кишки.

Куркума. Основна активна речовина продукту, куркумін, має протиракову активність, спрямовану на пухлинні клітини товстої кишки. Включення куркуми в раціон може позбавити від пошкоджень на стінках шлунково – кишкового тракту, які з часом здатні стати злоякісними.

Цитрусові. Помічено: любителі цих продуктів менш схильні до ракових захворювань шлунково-кишкового тракту і дихальних шляхів. Також цитрусові, завдяки високому рівню вітаміну С, мінімізують ймовірність раку підшлункової залози.

Помідори. Лікопін, рослинна сполука, що зустрічається в основному в томатах, є потужним антиоксидантом, який підвищує здатність імунних клітин запобігати росту ракових клітин в передміхуровій, молочній залозах.

Часник. Активні рослинні сполуки (аліцин, аліїн, аджоен), роблять його потужним засобом проти раку. Цей цибулинний овоч має антибактеріальні, протизапальні та антиоксидантні властивості, що дозволяють не допустити виникнення пухлини.