«Все найпрекрасніше, найблагородніше і наймиліше зібрано у цих кількох літерах «мама». А скільки спогадів, ласки і тепла таїть це магічне слово. І не дивно, адже воно - про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Материнська любов, що є незрадливою, материнська душа, що є найщирішою, материнська ласка, що є найприємнішою, материнська турбота, що є найбажанішою, материнська тривога, що є найчутливішою – це далеко не все, що допомагає нам впевнено крокувати у майбутнє, відчуваючи, що за твоєю спиною найпильніша і найнадійніша охорона – материнська молитва.

Мама… Її очі супроводжують дітей у далеких життєвихмандрах,материнська ласка гріє нас все життя, аж до старості. Безсумніву, Бог створив її на цій землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була його оберегом. Недоспані ночі, клопітливі дні, тремтливі миті – усе, що переживає мама повсякчас, опікуючись дітьми. Мати ніколи не залишає нас на одинці. Навіть на відстані ми постійно відчуваємо її подих та присуність.

Дорогі наші неньки! Дозвольте низько вклонитися Вам, дозвольте щиро подякувати за те, що Ви є, за те, що вивели та провадите нас мандрівкою життя, за ласку та опіку. Нехай Господь Бог, що творить добро Вашими руками, додає Вам сили й наснаги, благословить Вас, зміцнює Ваше здоров'я, вселяє впевненість. Хочу побажати усім матерям достатку, віри у завтрашній день, нехай труднощі обходять стороною, а поруч завжди будуть сімейний затишок, гармонія з навколишнім світом і незрадлива синівська любов.

З шаною та любов'ю

Володимир Кожан,

депутат Львівської обласної ради»