Президент України Володимир Зеленський На Трійцю відпочиватиме на Азовському морі, а саме на президентській дачі, що поблизу від Мелітополя та Кирилівки.

Про це пише мелітопольське видання MV.org.ua.

Президент має намір відпочити в резиденції на Бирючому острові. Видання стверджує, що там уже готують все до приїзду президента.

Зазначимо, що президентську резиденцію звели ще за часів Хрущова.

Нагадаємо, Бирючий острів розташований у північно-західній частині Азовського моря, розширеній частині Федотової коси. Разом з вузькою північною частиною Федотової коси Бирючий острів утворює Утлюкський лиман, захищаючи його зі сходу. До 1929 року Бирючий острів був відділений від Федотової коси вузькою протокою.

У найвужчому місці коса сягає декількох десятків метрів, але поступово розширюється до 5 км. Перешийок, яким Бирючий острів з'єднаний з Федотовою косою, у деякі роки повністю ховається під водою під час осінніх та весняних штормів.

Уздовж узбережжя Бирючого острова є численні озера. На північно-західному та західному берегах коси розташовано кілька мілководних бухт, заток і лиманів. Уздовж західного та північно-західного берега коси лежить велика обмілина з глибинами менше 5 м.