В Україні на вихідних різко зміниться погода.

Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Вона зазначила, що в суботу, 25 січня, в деяких областях країни очікується сильний поривчастий вітер і похмура погода, в от в неділю майже скрізь вигляне сонце. Наступне погіршення погодних умов прийде в середу, 29 січня.

"У Сумській, Харківській, Луганській, Чернігівській і Київській областях в суботу очікується похмура погода, місцями з невеликими опадами. У неділю наш європейський антициклон дасть щигля північному циклону, в Україні буде переважати суха погода, навіть з сонцем. Хіба що в Карпатах пройде сніг та мокрий сніг", - повідомила синоптик і зробила важливе попередження.

"25 січня на Півночі та Сході ще втримається поривчастий, до сильного, західний вітер. А так, буде переважати помірний", - написала Діденко.

Вона розповіла, що температура повітря в нічні години складе від 2 градусів тепла до 4 градусів морозу, вдень 25 січня очікується від +2 до +6 градусів, в неділю буде ще тепліше, від +3 до +9 градусів.

"У Києві в суботу буде хмарно і вітряно, в неділю буде світити сонце, і вщухне вітер. Заплануйте прогулянку в неділю, буде хороший день. Температура повітря в столиці вночі близько нуля, 25 січня +2 градуси, 26 січня +4 +5 градусів", - написала Наталка Діденко