Мітинг з нагоди Дня перемоги на Пагорбі Слави перетворений зусиллями товаришів зі східної та південної України на порнографію обрамлену псевдоветеранськими харями.

Особливо відзначились відморозки Вітренчихи. Таваріщ з Нікалаєва в імбицильному ажіотажі прочесав лекцію про "воінстующіх малодчіков-фашистов ва Львовє". Ще одна дурілка картонна замість прогресивного слогану "Подними звезду – победи фашизм!" обмовилась "Подними звезду – защити фашизм!"

Потім, безперечно, вона довго вибачалась за фройдівські конотації. Але як тут не очепятатись, коли оригінальне гасло "Подними звезду" льогкім двіженієм рукі прєвращаєцца в сублімаційне (і знакове для Вітренко) "Подними п**ду".

Підтримали вищезазначену пілотку в ідіотизмі вищого пілотажу вихованка кульпаркіського відділення у Житомирі та харківський тракторист, який приїхав дирдирити Львів від тіні Адіка Гітлера.

Футболки з портретами Сталіна та Путіна приховуються куртками, або не приховуються взагалі. Справжніх ветеранів – як кіт наплакав. Тоді хто ж ці моложаві орденоносці, яким 64-ри роки тому було по 10-15 баночок варення? І з яким фашизмом вони боролись?